Dárkový poukaz - 40+ make-up kurz

3 600 Kč
Volné (>5 ks)

Dárkový poukaz na 4 hodinový skupinový kurz.

Specifický make-up kurz, který obsahuje:
• Analýzu pleti a správnou péči o pleť
• Výběr správných produktů
• Štětce a jejich použití
• Řešení pro vrásky, pigmentové skvrny nebo růžovku
• Svěží denní líčení & triky pro večerní líčení
• Tipy & triky profesionálních vizážistů
+ Facechart a certifikát

Detailní informace

Detailní popis produktu

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Pečující a dekorativní kosmetika různých značek
  • Štětce a další pomůcky k zapůjčení
  • Profesionální a přátelští lektoři, kteří vám poradí s jakoukoliv otázkou
  • Obchod, ve kterém se můžete poradit a doplnit si svou kosmetickou taštičku s 20% slevou po absolvování kurzu
  • Voda, káva a čaj zdarma
  • Kurz je vhodný pro každého, kdo se chce posunout v líčení, naučit se profesionální tipy a triky. Ať už jste začátečník, nebo pokročilý. 

JAK TO U NÁS PROBÍHÁ?

Naše učebny jsou vybavené pro komfortní učení a budete se v nich cítit jako doma. Teoretickou část omezujeme na nezbytné minimum, abychom měli více času na praxi. Lektorský tým vás provede výběrem make-upu pro vaši pleť, kosmetickými značkami a aplikací produktů. Získáte také svůj vlastní Face Chart, který následně využijete jako učebnici. Kurzy probíhají v malých skupinách, což znamená maximální pozornost pro každého. Po absolvování získáte Certifikát My Make-up School, který může posloužit jak pro osobní rozvoj, tak pro váš profesní život. S sebou na kurz nic nepotřebujete, vše je zajištěno z naší strany. Půjčíme Vám kompletní vybavení. Pokud chcete, můžete přinést svou kosmetickou taštičku, kterou společně pojdeme.

VÝHODA PRO ABSOLVENTKY

Komplex školy zahrnuje makeup obchod, ve kterém získáte 20% slevu pro absolventy. Po kurzu je k dispozici bezplatná konzultace líčení, kde zhodnotíme vaše Make-up dovednosti a můžeme si upřesnit nejasnosti z kurzu.

PŘIHLÁŠKA A REZERVACE MÍSTA NA KURZU

Přihlásit se na jakýkoli kurz je možné na našich webových stránkách www.mymakeupschool.cz .  Po odeslání závazné objednávky/přihlášky Vám bude rezervováno místo na kurzu. Potvrzení o přijetí obdržíte na uvedený e-mail.

Kurzy probíhají prezenčně na adrese: Korunní 52, 120 00 Vinohrady

Na kurz s sebou nic nepotřebujete. Všechny pomůcky jsou zajištěny z naší strany. 

Po absolvování kurzu získáte certifikát. 

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany My Make-Up School z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 3 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. 

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 3 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady.

Nemůže-li se závazně přihlášený účastník kurzu ze závažných důvodů zúčastnit, má možnost vyslat za sebe náhradu, což musí oznámit ihned po zjištění této skutečnosti.

Komplex školy zahrnuje makeup obchod, ve kterém získáte 15% slevu pro absolventy. Po kurzu je k dispozici bezplatná konzultace líčení, kde zhodnotíme vaše Make-up dovednosti a můžeme si upřesnit nejasnosti z kurzu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz