O nás

Vítejte v My Make-up School!

Jsme hrdí na náš jedinečný přístup k výuce líčení a péči o Vaši krásu. My Make-up School je místem, kde Vám zkušení profesionálové pomohou rozvinout dovednosti a získat jistotu v líčení, ať už jste úplná začátečnice nebo pokročilá. Vždy si k nám můžete i po kurzu přijít pro radu. 

Naši lektoři mají dlouholeté zkušenosti v oboru a jsou připraveni s Vámi sdílet své znalosti, tipy a triky. Neexistuje otázka, kterou byste nám nemohli položit - jsme tu pro individuální rady a doporučení, které budou odpovídat vašemu osobnímu stylu a potřebám.

V My Make-up School se naučíte různé techniky pro denní i večerní líčení, a také speciální příležitosti. Získáte profesionální triky a dovednosti, abyste jednoduše dosáhly vytouženého vzhledu. Jsme nezávislí vůči značkám, můžete si u nás proto vyzkoušet spousty produktů.

Pokud toužíte po tom stát se mistrem svého líčení a získat sebedůvěru, která vám pomůže zářit, připojte se k My Make-up School. Jsme tu pro vás a rádi vás provedeme cestou v objevování vlastní krásy.

Studium

Každý student má dostatečný prostor pro získání teorie i praxe. Lektoři přistupují individuálně k potřebám každého. Nemusíte se u nás bát žádných otázek. Učit Vás budou lektoři s dlouholetou praxí v oboru.

Vybavení

Ke studiu u nás nic nepotřebujete, vše je od nás zajištěno. Každý student má k dispozici různé druhy produktů a profesionální sadu štětců po celou dobu studia.

Doprava

Snadná dopravní dostupnost. Pár minut od My Make-up School je k dispozici tramvajové spojení 10 a 16 (zastávka Šumavská) i metro A (Náměstí Míru) a C (I.P.Pavlova).

PROČ S NÁMI? 

Světem líčení Vás u nás provedou profesionální make-up artisté s dlouholetou praxí nejen u osobní klientely. Líbit se Vám bude také naše inspirující prostředí vhodné pro pohodlné učení. Jako student u nás navíc můžete vyzkoušet širokou škálu produktů nejrůznějších značek a je jen na Vás, které si vyberete a oblíbíte. K úspěšnému završení studia získáte navíc 20 % slevu na nákup vybraných produktů.

Lektoři

V My Make-up School jsme hrdí na náš talentovaný tým profesionálních make-up artistů, kteří jsou zároveň našimi lektory. S mnohaletými zkušenostmi s líčením stovek žen různých stylů a věkových kategorií jsou připraveni sdílet své tipy a triky k dosažení dokonalého make-upu. Díky jejich individuálnímu přístupu a kreativitě se stávají vašimi průvodci na cestě k osobní kráse.

    

KONTAKT

Adresa:

MY MAKE-UP SCHOOL

Korunní 52, 120 00, Praha 2

Tel.: +420 771 296 790

E-mail: denisa@mymakeupschool.cz

Otevírací doba:

9 – 17:00 (po-pá)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz