Dárkový poukaz - VIP make-up kurz

5 800 Kč
Volné (>5 ks)

Dárkový poukaz na 3 hodinový kurz, při kterém se lektorka věnuje pouze Vám. Termín dle
potřeb klienta.

Individuální make-up kurz, který si zvolte pokud:
• Preferujete-li privátní přístup
• Chcete se naučit základy líčení
• Chcete sestavit kurz podle svých potřeb
• Chcete získat individuální tipy & triky profesionálních vizážistů
+ Facechart a certifikát

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAK TO U NÁS PROBÍHÁ?

Naše učebny jsou vybavené pro komfortní učení a budete se v nich cítit jako doma. Teoretickou část omezujeme na nezbytné minimum, abychom měli více času na praxi. Lektorský tým vás provede výběrem make-upu pro vaši pleť, kosmetickými značkami a aplikací produktů. Získáte také svůj vlastní Face Chart, který následně využijete jako učebnici. Kurzy probíhají v malých skupinách, což znamená maximální pozornost pro každého. Po absolvování získáte Certifikát My Make-up School, který může posloužit jak pro osobní rozvoj, tak pro váš profesní život. S sebou na kurz nic nepotřebujete, vše je zajištěno z naší strany. Půjčíme Vám kompletní vybavení. Pokud chcete, můžete přinést svou kosmetickou taštičku, kterou společně pojdeme.

VÝHODA PRO ABSOLVENTKY

Komplex školy zahrnuje makeup obchod, ve kterém získáte 20% slevu pro absolventy. Po kurzu je k dispozici bezplatná konzultace líčení, kde zhodnotíme vaše Make-up dovednosti a můžeme si upřesnit nejasnosti z kurzu.

PŘIHLÁŠKA A REZERVACE MÍSTA NA KURZU

Přihlásit se na jakýkoli kurz je možné na našich webových stránkách www.mymakeupschool.cz .  Po odeslání závazné objednávky/přihlášky Vám bude rezervováno místo na kurzu. Potvrzení o přijetí obdržíte na uvedený e-mail.

Kurzy probíhají prezenčně na adrese: Korunní 52, 120 00 Vinohrady

Na kurz s sebou nic nepotřebujete. Všechny pomůcky jsou zajištěny z naší strany. 

Po absolvování kurzu získáte certifikát. 

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany My Make-Up School z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 3 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. 

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 3 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady.

Nemůže-li se závazně přihlášený účastník kurzu ze závažných důvodů zúčastnit, má možnost vyslat za sebe náhradu, což musí oznámit ihned po zjištění této skutečnosti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz