VIP make-up kurz

5 800 Kč
Volné (>5 ks)

Jedná se o 3 hodinový kurz, při kterém se lektorka věnuje pouze Vám. Termín dle vašich potřeb.

Individuální make-up kurz, který si zvolte pokud:
• Preferujete-li privátní přístup
• Chcete se naučit základy líčení
• Chcete sestavit kurz podle svých potřeb
• Chcete získat individuální tipy & triky profesionálních vizážistů
+ Facechart a certifikát

 

Termín se přizpůsobuje dle požadavků klientky, prosím kontaktujte nás na e-mailu: denisa@mymakeupschool.cz a najdeme ideální variantu přímo pro Vás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Pečující a dekorativní kosmetika různých značek
  • Štětce a další pomůcky k zapůjčení
  • Profesionální a přátelští lektoři, kteří vám poradí s jakoukoliv otázkou
  • Obchod, ve kterém se můžete poradit a doplnit si svou kosmetickou taštičku s 20% slevou po absolvování kurzu
  • Voda, káva a čaj zdarma
  • Kurz je vhodný pro každého, kdo se chce posunout v líčení, naučit se profesionální tipy a triky. Ať už jste začátečník, nebo pokročilý. 

JAK TO U NÁS PROBÍHÁ?

Naše učebny jsou vybavené pro komfortní učení a budete se v nich cítit jako doma. Teoretickou část omezujeme na nezbytné minimum, abychom měli více času na praxi. Lektorský tým vás provede výběrem make-upu pro vaši pleť, kosmetickými značkami a aplikací produktů. Získáte také svůj vlastní Face Chart, který následně využijete jako učebnici.

V IP kurz probíhá pouze s vámi a lektorem což znamená maximální pozornost po váss. Po absolvování získáte Certifikát My Make-up School, který může posloužit jak pro osobní rozvoj, tak pro váš profesní život. S sebou na kurz nic nepotřebujete, vše je zajištěno z naší strany. Půjčíme Vám kompletní vybavení. Pokud chcete, můžete přinést svou kosmetickou taštičku, kterou společně pojdeme.

VÝHODA PRO ABSOLVENTKY

Komplex školy zahrnuje makeup obchod, ve kterém získáte 20% slevu pro absolventy. Po kurzu je k dispozici bezplatná konzultace líčení, kde zhodnotíme vaše Make-up dovednosti a můžeme si upřesnit nejasnosti z kurzu.

PŘIHLÁŠKA A REZERVACE MÍSTA NA KURZU

Přihlásit se na jakýkoli kurz je možné na našich webových stránkách www.mymakeupschool.cz .  Po odeslání závazné objednávky/přihlášky Vám bude rezervováno místo na kurzu. Potvrzení o přijetí obdržíte na uvedený e-mail.

Kurzy probíhají prezenčně na adrese: Korunní 52, 120 00 Vinohrady

Na kurz s sebou nic nepotřebujete. Všechny pomůcky jsou zajištěny z naší strany. 

Po absolvování kurzu získáte certifikát. 

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany My Make-Up School z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 3 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. 

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 3 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady.

Nemůže-li se závazně přihlášený účastník kurzu ze závažných důvodů zúčastnit, má možnost vyslat za sebe náhradu, což musí oznámit ihned po zjištění této skutečnosti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz